Emocinio intelekto lavinimo užsiėmimai vaikams

Jausmai – gyvenimo spalvos, o potepius savo paveiksluose dedame patys. Galime tapyti iš nuojautos, stebėdami kitus, tačiau, galime to ir mokytis. Empatija, bendradarbiavimas, jausmų kontrolė ir tinkama jų raiška, vertybės, komandinis darbas  – tai tik keletas emocinio intelekto komponentų. Ir tai nėra tiesiog skambios frazės, tai kasdieniai įrankiai, padedantys arba, jeigu nėra lavinami, trukdantys mums jaustis laimingais, mėgautis santykiu su savimi bei supančiu pasauliu.

Tad skelbiame registraciją į naują, 2018 metų rudens-žiemos emocinio intelekto lavinimo ciklą Kaune (informacija apie užsiėmimus Vilniuje jau netrukus), kuriame vaikai:

 • sužinos, kas yra emocinis intelektas;
 • tyrinės savo bei kitų vertybes;
 • mokysis spręsti dilemines situacijas;
 • susipažins su 6 bazinėmis emocijomis;
 • mokysis atpažinti savo ir kitų jausmus;
 • atras žodžius tinkamus išsakyti savo jausmus;
 • ugdys empatiją, toleranciją bei atvirumą;
 • puikiai leis laiką! 🙂

Tikime, jog svarbiausia yra ne sėkmė, o tai, kaip jaučiamės viduje ir ką su tais jausmais darome. Todėl kviečiame vaikus mokytis būti visokiais: laimingais, liūdnais, piktais, nedrąsiais, džiugiais, užsispyrusiais ir atvirais. Nes jausti yra LEGALU!

Kam: 7-10 m. vaikams (grupėje iki 10 vaikų)
Kada: trečiadieniais 18:00-19:30 (numatoma pradžia rugsėjo 26 d.)                              Kur: Savanorių pr. 206-420, Kaunas (informacija apie užsiėmimus Vilniuje jau netrukus)
Kaina: 10e už 1 užsiėmimą (numatoma 12 susitikimų, susitinkant kartą per savaitę)
Registracijatavosupynes@gmail.com arba mob.: +370 63535331 – maloniai kviečiame skambinti, kalbėtis ir klausti. Atsakysime į visus Jums kylančius klausimus.

Užsiėmimus ves vaikų ir paauglių psichologė Rūta Vitienė.

Kviečiame paskaityti tėvelių atsiliepimus apie pokytį, kurį pastebėjo vaikams baigus emocinio intelekto lavinimo užsiėmimus. Taip pat, skaitykite apie grupės teikiamą naudą.

Be to! Kviečiame tėvelius tobulėti kartu! Emocinio intelekto lavinimo programą lankančių vaikų tėvams siūlome galimybę ugdyti savo EQ kartu su vaikais. Lygiagrečiai kiekvienam vaikų užsiėmimams (10-iai jų) yra parengta teorinė bei praktinė medžiaga skirta tėvams, kurią, Jūsų pageidavimu, galime pateikti elektroniniu arba popieriniu variantu. Medžiagoje, kurią gausite, būsite supažindinti su tema, kurią aptarėme su vaikais, siūlysime įsigilinti į teoriją bei rekomenduosime temas diskusijai, žaidimus ar kitus užsiėmimus, kuriuos galėsitete įgyvendinti kartu su vaikais konkrečios temos kontekste.

Kokia nauda?

 • sužinosite, apie ką buvo kalbama kiekvieno užsiėmimo metu;
 • augsite kartu su vaiku, tai gali padėti kuriant artimą ryšį, ieškant bendrų temų, kartu mokysitės emocijų raiškos, kontrolės;
 • turėsite kokybišką laisvalaikį kartu su šeima (siūlysime veiklas/žaidimus);
 • lavinsite savo emocinį intelektą!

„Lavinkime emocinį intelektą kartu” medžiagos kaina –  20 eurų. Pirmąją medžiagos temą po pirmojo užsiėmimo gausite nemokamai! Tikime, kad tai padės apsispręsti.

Kategorijos: Emocinio intelekto ugdymas, Savęs pažinimo užsiėmimai, Socialinių įgūdžių ugdymas.