Paslaugos

1. Psichologinis vaikų ir paauglių ir jų tėvų konsultavimas. Psichologinės konsultacijos tikslas – padėti spręsti kylančius sunkumus įvairiose srityse: nerimo, baimės, pykčio kontrolės, tarpasmeninių santykių, įvairių auklėjimo problemų ir kt. Konsultacijos trukmė 40-50 min., priklausomai nuo kliento amžiaus. Konsultacijos kaina – 30 eur.

Šiuo metu paslauga neteikiama.

2. Savęs pažinimo grupės – tai grupiniai užsiėmimai vaikams ir paaugliams, padedantys labiau pažinti save ir kitus, bei ugdyti socialinius įgūdžius. Jaunuoliai pasitelkdami meną, žaidimus, diskusijas grupėje ieško būdų kaip įveikti kylančius sunkumus, padėti vieni kitiems pamatyti juos iš šono ir pasidalinti kylančiomis įžvalgomis.

1. savęs pažinimas; Daugiau informacijos „čia”

2. socialinių įgūdžių ugdymas; Daugiau informacijos „čia”

3. emocinio intelekto lavinimas; Daugiau informacijos „čia”

Registruotis galite elektroniniu paštu tavosupynes@gmail.com įrašydami vaiko vardą, pavardę, amžių, užsiėmimo pavadinimą ir savo telefono numerį. Jums užsiregistravus susisieksime dėl detalesnės informacijos.

Užsiėmimai vyksta kartą per savaitę iki 1 val. trukmės. Užsiėmimų ciklą sudaro 12 arba 33 užsiėmimai.

Užsiėmimų pradžia numatoma susirinkus 5-8 asmenų grupei. 

3. Patyriminiai žygiai – per patyrimą augame kartu. Parengtų užduočių pagalba ugdomi socialiniai įgūdžiai, lavinamas emocinis intelektas ir mokomasi veikti grupėje.

4. Savaitgalio RYŠIO STIPRINIMO stovyklos šeimoms ir jaunimui. Būti kartu kitokioje aplinkoje – tai atskleidžia mums nepažintus savo ir kitų asmenybės kampelius. Siūlome pažinti ir stiprėti kartu.

5. Seminarai tėvams ir globėjams – kviečiu tėvus ir globėjus dalyvauti rengiamuose seminaruose ar grupėse, skirtose padėti geriau pažinti savo vaikus, atrasti save tėvystės rolėje, ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus, bei dalintis savo unikalia patirtimi ir žiniomis su kitais tėvais.

Seminaro trukmė 1,5 val. Kaina – 10 eurų.

Norėdami gauti informaciją apie artėjančius seminarus, galite rašyti mums elektroniniu paštu tavosupynes@gmail.com įrašydami savo vardą, pavardę ir telefono numerį.

6. Užsakomieji seminarai ugdymo įstaigoms – kad ugdymo procesas būtų kuo įdomesnis svarbu dinamiškai ir patraukliai pateikti informaciją. Ne paslaptis, kad ugdymo įstaigose tiek vaikams, tiek mokytojams gali kilti įvairių klausimų, sunkumų įvairiomis temomis. Dėl to siūlau interaktyvius ar informacinio pobūdžio užsakomuosius seminarus Jums aktualiomis temomis.

Pagrindinės domėjimosi stritys:

     – emocinio intelekto ugdymas;

     – kaip kalbėti, kad girdėtų, ir kaip klausyti, kad kalbėtų;

     – klasės klimato gerinimas;

     – praktiniai metodai klasės stiprinimui;

     – pyktis. Kaip jį reikšti tinkamai?

Seminaro kaina 100eu/val + mokesčiai ir kuro išlaidos.

Norėdami užsakyti tikslinę paskaitą ar seminarą savo ugdymo įstaigai, rašykite mums el. paštu tavosupynes@gmail.com.

7. Filmų peržiūros ir aptarimai su mokiniais – mokslas teigia, kad skirtingai pateikta informacija mūsų atmintyje įsitvirtina nevienodai. Mažiausiai – 10% informacijos įsimename skaitydami, o daugiausiai – 90% patirdami: kalbėdami, darydami, demonstruodami. Siūlau filmų peržiūrų bei jų aptarimų pagalba paįvairinti kasdienybę, kelti sau klausimus ir kartu ieškoti atsakymų į juos.

Vienos sesijos kaina – 5 eurai/asm. arba 120eu/klasei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *