Vaikų ir paauglių emocinio intelekto bei socialinių įgūdžių lavinimo užsiėmimai

SKELBIAME registraciją į atnaujintas EMOCINIO INTELEKTO IR SOCIALINIŲ ĮGŪDŽIŲ lavinimo programas Vilniuje ir Kaune!

Naujiena – ilgalaikė (33 užsiėmimai), akredituota Vaiko Emocijų Išraiškos Kontrolės programa (VEIK) – patikrinta ir pamilta pagaliau po 6 metų vedimo mokyklose ji pasiekia ir Sūpynių draugus. Programa vadovaujasi principu: SUSTOJU-PAGALVOJU-VEIKIU. Tad joje mokysimės suprasti ir atpažinti, kas su mumis vyksta (ką jaučiame), galvosime ir diskutuosime apie teisingus/neteisingus pasirinkimus, pasekmes bei mokysimės praktiškai, kaip VEIKTI – taikyti situacijai parinktą tinkamą elgesio būdą.

Trukmė – 33 užsiėmimai, susitinkant kartą per savaitę (išskyrus mokinių atostogas), apie 9 mėn. Planuojama pradžia 2023 m. rugsėjo 11 d. (Vilniuje, Žirmūnų g. 70), rugsėjo 14 d. (Kaune, Gedimino g. 34). Programos kaina 80 eu/mėn. (visa programa 720 eu.)

Trumpoji programa (12 užsiėmimų) – tarsi jausmų kalbos pradžiamokslis, kur mokysimės atpažinti, suprasti ir kalbėti jausmų kalba.

Trukmė – 12 užsiėmimų, susitinkant kartą per savaitę (išskyrus mokinių atostogas), apie 3 mėn. Planuojama pradžia 2023 m. rugsėjo 11 d. (Vilniuje, Žirmūnų g. 70), rugsėjo 14 d. (Kaune, Gedimino g. 34).

Programos kaina 90 eu/mėn. (visa programa 270 eu).

Registracija el. paštu tavosupynes@gmail.com

Registracijoje nurodykite konkrečią grupę, į kurią norite registruoti savo vaiką, vaiko vardą, amžių ir MIESTĄ. Susisieksime su Jumis iki rugpjūčio 31 dienos.

Su meile ir nekantrumu susitikti Rūta ir Dovilė ♥

Kategorijos: Uncategorized.