Emocinio intelekto lavinimas 7-10 m. vaikams

Empatija, bendradarbiavimas, jausmų kontrolė ir tinkama jų raiška, vertybės, komandinis darbas  – tai tik keletas emocinio intelekto komponentų. Ir tai nėra tiesiog skambios frazės, tai kasdieniai įrankiai, padedantys arba, jeigu nėra lavinami, trukdantys mums jaustis laimingais, mėgautis santykiu su savimi bei supančiu pasauliu.

Tikime, jog svarbiausia yra ne sėkmė, o tai, kaip jaučiamės viduje ir ką su tais jausmais darome. Todėl kviečiame vaikus mokytis būti visokiais: laimingais, liūdnais, piktais, nedrąsiais, džiugiais, užsispyrusiais ir atvirais. Nes jausti yra LEGALU!

Emocinio intelekto užsiėmimuose vaikai:

  • sužinos, kas yra emocinis intelektas;
  • tyrinės savo bei kitų vertybes;
  • mokysis spręsti dilemines situacijas;
  • susipažins su 6 bazinėmis emocijomis jų paskirtimi, tinkama raiška;
  • ugdys empatiją, toleranciją bei atvirumą;
  • puikiai leis laiką! 🙂

BE TO! Kviečiame tėvelius tobulėti kartu! Emocinio intelekto lavinimo programą lankančių vaikų tėvams siūlome galimybę ugdyti savo EQ kartu su vaikais. Lygiagrečiai kiekvienam vaikų užsiėmimui yra parengta teorinė bei praktinė informacija skirta tėvams, kurią, Jūsų pageidavimu, galime pateikti elektroniniu arba popieriniu variantu. Medžiagoje, kurią gausite, būsite supažindinti su tema, kurią aptarėme su vaikais, siūlysime įsigilinti į teoriją bei rekomenduosime temas diskusijai, žaidimus ar kitus užsiėmimus, kuriuos galėsitete įgyvendinti kartu su vaikais konkrečios temos kontekste.

Nauda:

  • sužinosite, apie ką buvo kalbama kiekvieno užsiėmimo metu;
  • augsite kartu su vaiku, tai gali padėti kuriant artimą ryšį, ieškant bendrų temų, kartu mokysitės emocijų raiškos, kontrolės;
  • turėsite kokybišką laisvalaikį kartu su šeima (siūlysime veiklas/žaidimus);
  • lavinsite savo emocinį intelektą!

Paslaugos kaina – 3 eurai už vieną temą. Temų ciklo kaina – 30 eurų. Informaciją su pirmąja tema gausite nemokamai!

Kam: 7-10 m. vaikams
Kada: trečiadieniais 16:15-17:45  arba 18:00-19:30 (numatoma pradžia rugsėjo 20 d.) Kur: Savanorių pr. 206 – 420.
Kaina: 9e už 1 užsiėmimą (numatoma 12 susitikimų, susitinkant kartą per savaitę)
Registracijatavosupynes@gmail.com arba mob.: +370 63535331 – maloniai kviečiame skambinti, kalbėtis ir bendradarbiauti, mes mielai atsakysime į visus Jums kylančius klausimus.

Užsiėmimus ves vaikų ir paauglių psichologė Rūta Vitienė.

Kviečiame paskaityti tėvelių atsiliepimus apie pokytį, kurį pastebėjo vaikams baigus emocinio intelekto lavinimo užsiėmimus praėjusiais metais.

Kategorijos: Emocinio intelekto ugdymas, Naujienos.