Laukiame vaikų emocinio intelekto lavinimo užsiėmimuose!

IMG_444611Empatija, bendradarbiavimas, jausmų kontrolė ir tinkama jų raiška, vertybės, komandinis darbas  – tai tik keletas emocinio intelekto komponentų. Ir tai nėra tiesiog skambios frazės, tai kasdieniai įrankiai, padedantys arba, jeigu nėra lavinami, trukdantys mums jaustis laimingais, mėgautis santykiu su savimi bei supančiu pasauliu.

Norisi pabrėžti žodį mėgautis ir išskirti jį nūdienoje, kviečiančioje būti sėkmingais. Tikime, jog svarbiausia yra ne sėkmė, o tai, kaip jaučiamės viduje ir ką su tais jausmais darome. Todėl kviečiame vaikus mokytis būti laimingais, liūdnais, piktais, nedrąsiais, džiugiais, užsispyrusiais ir atvirais. Jausmų pasaulis – tai menas, kuris tinkamai puoselėjimas gali nutiesti gražiausius tiltus į gyvenimą.

Emocinio intelekto užsiėmimuose vaikai:

 • sužinos, kas yra emocinis intelektas
 • tyrinės savo bei kitų vertybes
 • mokysis spręsti dilemines situacijas
 • ieškos savęs pasaulio bei artimiausios aplinkos kontekste
 • susipažins su 6 bazinėmis emocijomis jų paskirtimi, tinkama raiška
 • ugdys empatiją, toleranciją bei atvirumą
 • puikiai leis laiką! 🙂

Užsiėmimai yra parengti patyrimo principu – užduotys ir veiklos yra įtraukiančios, skatinančios teorinę informaciją išbandyti praktiškai. Studiją jau lankę vaikai taip pat gali registruotis į šią programą, nes užsiėmimai yra sukurti taip, kad anksčiau įgytos žinios yra kartojamos kitais principais, einama į gylį, o užduotys nesikartoja. 

NAUJIENA! Kviečiame tėvelius tobulėti kartu! Emocinio intelekto lavinimo programą lankančių vaikų tėvams siūlome galimybę ugdyti savo EQ kartu su vaikais. Lygiagrečiai kiekvienam vaikų užsiėmimui yra parengta teorinė bei praktinė informacija skirta tėvams, kurią, Jūsų pageidavimu, galime pateikti elektroniniu arba popieriniu variantu. Medžiagoje, kurią gausite, būsite supažindinti su tema, kurią aptarėme su vaikais, siūlysime įsigilinti į teoriją bei rekomenduosime temas diskusijai, žaidimus ar kitus užsiėmimus, kuriuos galėsitete įgyvendinti kartu su vaikais konkrečios temos kontekste.

Nauda:

 • sužinosite, apie ką buvo kalbama kiekvieno užsiėmimo metu (tėveliai dažnai pasiguosdavo, jog vaikai ne visada labai plačiai papasakoja savo patirtį:)
 • eisite „koja kojon” su savo vaiku, tai gali padėti kuriant artimą ryšį, ieškant bendrų temų, kartu mokysitės emocijų raiškos, kontrolės
 • turėsite kokybišką laisvalaikį kartu su šeima (siūlysime šeimai skirtas veiklas/žaidimus)
 • lavinsite savo emocinį intelektą!

Paslaugos kaina – 3 eurai už vieną temą. Temų ciklo kaina – 33 eurai. Informaciją su pirmąja tema gausite nemokamai!

 

Kam: 7-9 m. vaikams                                              Kam: 10-12 m. vaikams
Kada: antradieniais 17:30-19:00                               Kada: trečiadieniais 17:30-19:00
(pradžia rugsėjo 20 d.)                                           (pradžia rugsėjo 21 d.)

Kur: Gedimino g. 47- 423
Kaina: 7e už 1 užsiėmimą (numatoma 12 susitikimų, susitinkant kartą per savaitę)*
Registracija: tavosupynes@gmail.com arba mob.: +370 636 75025 – maloniai kviečiame skambinti, kalbėtis ir bendradarbiauti, mes mielai atsakysime į visus Jums kylančius klausimus apie programą, jos turinį bei kainą.

Užsiėmimus ves 2 vaikų ir paauglių psichologės.

Kviečiame paskaityti tėvelių atsiliepimus apie pokytį, kurį pastebėjo vaikams baigus emocinio intelekto lavinimo užsiėmimus praėjusiais metais.

Kategorijos: Emocinio intelekto ugdymas.