Atsiliepimai

Suprantame, kaip svarbu tėvams išgirsti mintis apie savo vaikus, jų dalyvavimą ir daromą pažangą, veiklas. Dėl to labai stengiamės pasidalinti aprašymais ir trumpais pokalbiais susitikus. Tavo Sūpynėms taip pat yra be galo svarbu girdėti Jus, jūsų atsiliepimus. Dėkojame tiems, kas esate kartu ir pasidalinate savo mintimis apie Tavo sūpynių emocinio intelekto lavinimo užsiėmimus. Ir keletu atsiliepimų norime pasidalinti su kitais.

   Berniuko (10m.) mama: Esu sužavėta Tavo Sūpynių organizuotu būreliu emocinio lavinimo vaikams. Puiki organizacija. Labai reikalinga šiuolaikiniams vaikams pažinti save ir kitus, kad galėtų kurti gerus santykius aplink save. Nuo to priklauso vaikų sėkmė ir laimė. Užsiemimų dėka vaikas tapo ramesnis. Geriau susitvarko su emocijom. Ačiu Rūtai už profesionalų organizuotą vedimą. Už meilę ir rūpestį vaikais. Tokie užsiėmimai tikrai praverstų ir mokyklose.

   Berniuko (9m.) mama: Labai ačiū Jums, sūnui labai patinka užsiėmimai, po jų jaučiasi labai gerai, laukia kada vėl galės atvažiuoti.

   Mergaitės (8m) mama: Labai ačiū už atsiliepimą. Aš taip pat pastebėjau ženklų pokytį per šiuos metus ir labai tuo džiaugiuosi. Ačiū Jums labai, kad prisidėjote prie jos augimo. Ji sako, kad ir kitais metais norėtų lankyti emocinio intelekto užsiėmimus.

   Tai tik maža dalelė to, ką kalba tėvai. Dažniausiai visi vaikai padaro pažangą. Tėvai įvardina, kad vaikai žymiai geriau atpažįsta jausmus, išmoksta nusiraminti, priimti kitų žmonių jausmus, pasakyti, kaip jaučiasi, kas nepatinka, labiau pasitiki savimi, tampa atviresni, kalbesni. 
   Tavo Sūpynėms tai džiaugsmas ir didelis įvertinimas. 
   Linkėjimai, Rūta
Kategorijos: Emocinio intelekto ugdymas.