Edukacijos mokiniams

„JAUSTI LEGALU” – edukacija skirta plėsti jausmų žodyną, mokyti vaikus atpažinti ir įvardinti savo bei kitų jausmus, formuoti tinkamas nuostatas apie jausmus. Edukacijoje mokiniai kurs klasės jausmų žodyną (kuris liks klasėje), mokysis atpažinti kitų jausmus ir praktiškai išsakyti savuosius. Taip pat, komandinių diskusijų metu vaikai analizuos mitus ir formuos tinkamas nuostatas apie jausmus.

„PYKČIO UGNIKALNIS”. Svarbu mokyti vaikus tinkamai išreikšti kilusį pyktį: tokiu būdu, kuris nekenktų nei pačiam vaikui, nei aplinkiniams. Ši edukacija moko apie pykčio kilimo procesą, galimas netinkamo elgesio pasekmes ir nusiraminimo būdus. Edukacijos metu mokiniai gamina nusiraminimo apyrankes.

„PASITIKĖJIMAS SAVIMI IR KITAIS”. Pasitikėti savimi ir kitais – ne retai gana sunki užduotis. Kaip būti vienoje klasėje, kai nepasitikiu? Pasitikėjimas yra gerų ir tvirtų santykių pagrindas, tad klasėje jis sukuria pagrindą efektyviam bendradarbiavimui ir tarpusavio supratimui. Šios edukacijos metu mokiniai atlieka individualias ir komandines užduotis, kurios moko pasitikėti, atskleidžia skirtingas kiekvieno stiprybes ir leidžia pasijusti svarbia komandos dalimi.

„BENDRADARBIAVIMAS”. Gebėjimas bendradarbiauti yra susijęs su žmogaus emocine būsena. Tai ypač aktualu vaikams ir paaugliams, kurie siekia bendraamžių pripažinimo. Klasėje nepritampantis vaikas jaučiasi liūdnas ir atstumtas. Būtent darbas komandoje moko kurti santykius su aplinkiniais, stiprina bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžius. Edukacijoje mokiniai atliks komandines patyrimines užduotis, bus skatinami tinkamu būdu reikšti savo nuomonę, teikti pasiūlymus komandai, gerbti kito požiūrį ir gebėjimus.

INFORMACIJA

Edukacijos trukmė – 90 min.

Edukacijas veda 2 ilgametę patirtį ugdymo įstaigose turinčios specialistės: psichologė Rūta Vitienė ir socialinė pedagogė Dovilė Rudelienė.

Kaina – 10 Eur/vaikui. Minimalus vaikų skaičius – 20. Esant mažesniam mokinių skaičiui klasėje – edukacijos kaina 200 Eur. Užsakant edukaciją daugiau nei vienai klasei tą pačią dieną – taikome nuolaidas.

Edukacijas užsisakyti galite el. paštu tavosupynes@gmail.com

DOVANA. Edukacijoje dalyvaujančioms klasėms dovanojame mūsų kurtą unikalų jausmų kortelių rinkinį (https://jaustilegalu.lt/jausmukorteliurinkinys).