Mamos dienoraštis. Įrašas Nr. 5

female-865110_640-Ar galiu priimti jūsų užsakymą?

-Taip, norėčiau kavos su pienu ir užkandžio su saulėje džiovintais pomidorais.

Išėjusi iš Ramintos šį rytą jaučiau nenumaldomą norą tęsti gyvenimą, pavadinimu „Naujoji aš!”. Ir štai pusryčiauju vienoje jaukiausių miesto kavinių. Kaip malonu! Kodėl nedarydavau to anksčiau?? Po to keliausiu nusipirkti skrybėlę ir naują lūpdažį. Pati sau skambu kaip banali Cosmopolitano gerbėja, apsvaigusi nuo ką tik perskaityto straipsnio: „Tegu jis springsta iš pavydo!”. Et, banalu tai ar ne, šiuo metu jaučiu, kad būtent to man ir reikia. Negaliu per daug ir kaltinti Audriaus – jei pusryčiaudama kavinėje ir galvodama apie naują lūpdažį jaučiuosi gyva ir patraukli sau – kaip turėjau atrodyti kas dieną besistengdama būti gera kitiems? Visa sušilus nuo bulvių košės grūdimo ir pati savim patenkinta, prigaminus 15 kotletų? Manau, ne tokios mintys turėtų šildyti prieš einant miegoti.

– – – – –

Besidairydama tose lūpdažių džiunglėse akimirkai pasijutau čia tokia svetima, kaip dabar išsirinkti? Turbūt spoksau kaip vaikas į zefyrus tame eksperimente ir svarstau: galima man ar ne?

-Sveiki, gal padėti išsirinkti?

-O! Taip, norėjau įsigyti lūpdažį. Bet neapsisprendžiu dėl spalvos. Svarstau apie ką nors kreminio, švelnaus.

-Mhm, žinokite primygtinai siūlau ką nors drąsesnio – šiemet labai madingas šis raudonos atspalvis. Jei tik turite minutėlę, padažysime jus. Šiandien pas mus lankosi visažistė.

Iš kosmetikos parduotuvės išeinu kaip maišu trenkta. Maišely ne tik naujas lūpdažis, bet ir makiažo pagrindas bei nauji kvepalai. Ar visai pablūdau?? Leidausi apžaidžiama tų gudrių konsultančių. Visgi negaliu neigti, atrodau visai žaviai, kvepiu maloniai. Bala nematė, jei būt banaliai, tai iki galo. Prieš išeidama iš prekybos centro dar užsuku skrybelės ir pamaitinusį gailesčio sau jausmą pakankamai laiminga pasuku link namų. Kaip gera, bent akimirkai pamiršau, kad esu išduota moteris, kuriai prieš akis dar tiek mėšlo laukia. Turėjau rytą sau, be minčių apie avižinę košę sūnui ir kiaušinienę savo išrinktajam. Gal ir neblogas tas gyvenimas? Atsirakinu namų duris ir tamsiame koridoriuje išverčiu kažkokį kibirą su vandeniu. Po perkūnais!

Kategorijos: _Mamos dienoraštis_.